چت روم و شبکه های اجتماعی

سایت طرفداران رئال مادرید

چت روم و شبکه های اجتماعی

چت روم


امروزه شبکه های اجتماعی و چتروم ها نقش مهمی در فضای مجازی برای تبادل نظرات و فرهنگ های کشورهای مختلف دارند .
شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام کاربرد بیشتری در میان کاربران مجازی دارند به صورتی که برخی از کاربران درآمد بیشتری از این شبکه به دست می آورند .
همچنین اینستاگرام نیز جز محبوبترین اپلکیشن هایی هست که در کل جهان رواج پیدا کرده است . از این شبکه اجتماعی نیز میتوان به راحتی کسب درآمد کرد .
ولی از معایب اینستاگرام این است که وقتی عکس با کیفیتی ارسال میکنیم کیفیت عکس به شدت کاهش می یابد و حجم آن کاهش می یابد .
از معایب تلگرام هم سرعت پایین آن است که برای ارسال فایل و عکس ها باید چندین دقیقه منتظر ماند تا ارسال شود .
برای همین استفاده از چت روم ها در ایران به دلیل کاربرد و مزایایی که دارد رواج یافته است و کاربران مجازی برای گپ و گفتگو و اشتراک عکس ها و آهنگ های خو از چت روم ها استفاده میکنند .
ولی این سایت ها نیز از نظر کیفیت سرور ها متفاوت هستند ؛ اگر در سرورهای باکیفیت و با سرعت باشند سرعت ارسال و دریافت پیام ها و فایل ها بیشتر میباشد .
سایت های چت و گفتگو و اتاق گفتگو در ایران از دهه هشتاد شروع به کار کردند و از قدیمی ترین این سایت ها گل چت بود که اکنون نیز به فعالیت خود ادامه میدهد .
سایت های دیگر قدیمی نیز نظیر باران چت ، ناز چت و پرشین چت نیز همزمان با گل چت شروع به فعالیت کردند . در حال حاضر امکانات و مزایایی که در سایت گل چت وجود دارد به طور حتم استثنایی و بی نظیر است .
سرعت ارسال و دریافت پیام ها در این سایت با بیشتر سرعت ممکن صورت میگیرد و از تمامی فایل ها با هرپسوندی نیز پشتیبانی میکند به صورتی که میتوانید هرگونه فیلم ، آهنگ و عکس ها را میتوانید به اشتراک بگذارید .
پروفایل های پیشرفته در این سایت یکی دیگر از امکانات این چتروم میباشد که میتوانید از طریق آن پیام های آفلاین به تمامی کاربران بفرستید و همچنین درخواست های دوستی و لیست بازدید کننده ها یکی دیگر از امکانات این سایت است .میتوانید پروفایل خود را نیز شخصی کنید و آهنگ و عکس مخصوص و مورد علاقه خود را در آن آپلود کنید .
در صورتی که میخواهید به بزرگترین و قدیمی ترین اتاق گفتگو ایران وارد شوید بر روی تصویر پایین کلیک کنید

چت روم
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.